W salonie p. Patrycji zdecydowałam się na zabieg epilacji laserowej, o którego wykonaniu myślałam już przez dłuższy czas. Obawiałam się jednak bólu i podrażnionej po zabiegu skóry. Pierwsze przyłożenie laserem do skóry i nic, żadnego bólu. Sam zabieg wykonany bardzo szybko i sprawnie.
Do tego dochodzi profesjonalne i empatyczne podejście p. Patrycji (co jest tym bardziej ważne dla panikujących klientek:), sterylne i higieniczne warunki pracy.
Polecam!!!

Od samego wejścia do gabinetu, czułam się swobodnie. Ciepła atmosfera wzbudza całkowite zaufanie. Po zabiegu i jego efekcie, czuję się jak Milion Dolarow. Nie pozostaje nic innego jak regularne wizyty!

Pani Patrycja wszystkie zabiegi przeprowadza z ogromną starannością. Jej wiedza, dbałość o klienta i profesjonalizm powodują, że chce się tu wrócić. Zdecydowanie polecam.

Profesjonalne podejście do klienta, produkty świetnej jakości użyte podczas zabiegu, przemiła atmosfera tworzą to miejsce, polecam z czystym sumieniem Patrycję ♥️

Pełen profesjonalizm, precyzja i bardzo pozytywna atmosfera. Miałam wykonany makijaż permanentny brwi, metodą piórkową. Efekt końcowy jest idealny, naturalny i kształt brwi dobrany do mojej twarzy. Polecam każdej z Pań to miejsce!