Kriolipoliza Kontrastowa- jedyna taka w Polsce Północnej

Zabieg przeznaczony do nieinwazyjnego niszczenia tkanki tłuszczowej oraz redukcji cellulitu, działające na zasadzie kriolipolizy kontrastowej. Jest to innowacyjna technologia służąca do usuwania tkanki tłuszczowej poprzez działanie niskiej temperatury, połączone ze stymulacją termiczną. Jej efektem jest znaczny, trwały ubytek podskórnej tkanki tłuszczowej oraz redukcja cellulitu w obszarze poddanemu zabiegowi.

Zabiegi można wykonywać w obrębie karku, ramion, pleców, brzucha, pośladków, ud i łydek. Podwójna kontrola temperatury zapewnia całkowite bezpieczeństwo pozostałych tkanek, nerwów, naczyń krwionośnych i narządów wewnętrznych.

Zabieg polega na poddaniu komórek tłuszczowych (adipocytów) działaniu ściśle kontrolowanej niskiej temperatury. Jej skutkiem jest krystalizacja trójglicerydów, po której adipocyty rozpoczynają proces apoptozy, skutkujący ich eliminacją.
Kriolipoliza niszczy wyłącznie komórki tłuszczowe, ponieważ lipidy krystalizują się w wyższej temperaturze, niż komórki zawierające wodę.
Stymulacja termiczna ułatwia wydzielenie zniszczonych adipocytów, co przyspiesza i wzmacnia rezultaty zabiegu.

Rezultatem jednego zabiegu jest utrata 30-55% tłuszczu w miejscu jednego przyłożenia. Utrata tłuszczu jest już widoczna po upływie 2 tygodni, a pełen rezultat uzyskuje się po 5 tygodniach.

Kto jest idealnym pacjentem na zabieg Kriolipolizy Kontrastowej w naszym gabinecie?

Lokalnie zlokalizowana tkanka tłuszczowa w okolicach:

 • brzucha,
 • talii,
 • uda (również wewnętrznej części),
 • łydki ­ bioder (tzw. boczków),
 • pośladków,
 • dolnej części pleców,
 • ramion,
 • obręb drugiego podbródka,
 • kolan,
 • ginekomastia (przerośnięty sutek/ tkanka tłuszczowa u mężczyzn)

PAMIĘTAJ!
do 60 min przed zabiegiem  w okolicach brzucha, nie spożywaj obfitych posiłków!!
A co po zabiegu?

 • Większa część pacjentów nie odczuwa bólu podczas zabiegu Kriolipolizy
 • W trakcie trwania zabiegu w naszym gabinecie może pojawić się uczucie miejscowego ochłodzenia, napięcia oraz odrętwienia, ale to zupełnie normalne, nie przejmuj się, efekt nie utrzyma się dłużej niż parę minut po zabiegu
 • bezpośrednio po zabiegu miejsce przyłożenia głowicy może być opuchnięte i zaczerwienione. W większości przypadków objawy te ustępują po upływie kilku godzin,
 • w niektórych przypadkach może pojawić się miejscowy ból, siniak lub słaby krwiak, który znika najpóźniej w 3 tygodniu po zabiegu.

 

Możemy pochwalić się 100% pozytywnych osiągnięć naszych klientek, która skorzystały z terapii skojarzonej Kriolipoliza+ Rollmasaż.

Zdjęcia które zamieszczamy na social media oraz stronie www ukazują efekt zabiegu u konkretnej osoby. Efekt zabiegu może różnić się w zależności od indywidualnych cech organizmu, liczby powtórzeń zabiegu, stosowania się do zaleceń pozabiegowych oraz umiejętności i doświadczenia osoby przeprowadzającej zabieg.

bezpieczna

Bezpieczna temperatura nie powodująca odmrożeń

Kriolipoliza Kontrastowa eliminuje tkankę tłuszczową poprzez zastosowanie kontrastu termicznego lipolizy.
Tkanka tłuszczowa zassana do głowicy poddana jest potrójnemu szokowi termicznemu (ciepło-zimno-ciepło) według bardzo dokładnego czasu, prędkości, temperatury i natężenia.

dla kogo nie?

przeciwwskazania do zabiegu

Choroba Raynauda – odnosi się do zwrotnego niedokrwienia palców, dłoni, nosa, uszu, niekiedy także języka pod wpływem napadowego kurczu tętnic (żył), wywołanego przez wiele bodźców, ale najczęściej jako wynik ekspozycji na zimno lub bodźce emocjonalne. Krioglobulinemia – należy do grupy zapaleń naczyń małego i średniego kalibru i charakteryzuje się obecnością krążących we krwi kompleksów immunologicznych (tzw. krioglobulin), ulegających wytrąceniu w przypadku obniżenia temperatury. Hemoglobinuria – schorzenie w przebiegu, którego dochodzi do rozpadu czerwonych krwinek, spadku poziomu białych krwinek oraz płytek krwi Pokrzywka
Ciąża
Miejscowe stany zapalne, rany, zapalenie skóry
Miejscowe zaburzenia krążenia
lipocontrast_szczecin_rollmasaż_vacu_cellulit_wypożyczenie_najlepsza_kriolipoliza_wyszczuplanie_kontrastowa_leszczenko_nogi_bezinwazyjnie

Zalety zabiegu

Jedno przyłożenie głowicy powoduje likwidację tkanki tłuszczowej nawet do 40%. Niektóre komórki tłuszczowe obumierają podczas sesji, pozostałe eliminowane są w ciągu 2–5 tygodni.
 • Zabieg jest wskazany do lokalnej redukcji tłuszczu (w tym tkanki tłuszczowej włóknistej) w różnych strefach (talia, boki, brzuch, plecy, uda, kolana, podbródek, ramiona).
 • Nowa procedura zabiegowa oparta na trójfazowym szoku termicznym powoduje szybszą i lepszą redukcję tkanki tłuszczowej w porównaniu z normalną kriolipolizą.
 • Jest to zabieg w pełni bezpieczny dla naczyń krwionośnych, nerwów oraz mięśni i skóry.
 • Dodatkowo połączenie zabiegów kriolipolizy kontrastowej z zabiegami Rollmasażu i Hifem +EMS przynosi oszałamiające efekty, dzięki temu, że drenaż limfatyczny usuwa z organizmu zbędne produkty przemiany materii