Dermaplaning

Manualna eksfoliacja, dla prawie każdego rodzaju cery. Precyzyjna praca ze skalpelem na twarzy. Likwidacja martwego naskórka oraz uporczywego meszku.

Kriolipoliza Kontrastowa

Rezultatem jednego zabiegu jest utrata 30-55% tłuszczu w miejscu jednego przyłożenia. Utrata tłuszczu jest już widoczna po upływie 2 tygodni, a pełen rezultat uzyskuje się po 5 tygodniach.

Makijaż Permanentny

Zapraszam Cię na darmową konsultację. Dobierzemy metodę i kolor w zależności od cery i Twoich oczekiwań. Sprawdź, czy pasuje Ci styl naszej pracy, czy czujesz się komfortowo w naszym gabinecie i dopiero wtedy podejmij swoją decyzję!

Mezoterapia Mikroigłowa estGen

Zabieg estGen posiada właściwości, które pozwalają zredukować blizny, wygładzić zmarszczki i ujędrnić skórę. Efekty jakie osiągamy już po pierwszym zabiegu są zniewalające- zobacz sam/a!

Karboksyterapia, Oxybrazja Criss

Karboksyterapia okolicy oczu jest najsuteczniejszą metodą niwelowania cieni pod oczami, ale pomoże również w walce z bliznami, rozstępami, czy w terapii anty-aging.

Cool Lifting

-10 lat w 5 minut !
Natychmiastowy efekt liftingu i wygładzenia zmarszczek. Idealny zabieg bankietowy, bez okresu rekonwalescencji i bez bólu!

Rollmasaż Roll Magic

Jedną z największych zalet rollmasażu jest duża redukcja cellulitu widoczna już po 4-5 zabiegach. Bardzo polecany dla pań po ciąży, które pracują nad powrotem do dawnej figury oraz każdej osoby pragnącej otrzymać efekt wspaniałej sylwetki . Skóra odzyskuje sprężystość.

Stylizacja rzęs i brwi

Zajmujemy się profesjonalną stylizacją rzęs i brwi, oraz szkoleniami z zakresu kształtowania brwi, stylizacji henną marokańską i farbką.
Stylizacja rzęs, Farbowanie i henna brwi, Laminacja i Lifting rzęs i brwi.