Dermaplaning

Manualna eksfoliacja, dla prawie każdego rodzaju cery. Precyzyjna praca ze skalpelem na twarzy. Likwidacja martwego naskórka oraz uporczywego meszku.

Lipocontrast-
Kriolipoliza Kontrastowa

Rezultatem jednego zabiegu jest utrata 30-55% tłuszczu w miejscu jednego przyłożenia. Utrata tłuszczu jest już widoczna po upływie 2 tygodni, a pełen rezultat uzyskuje się po 5 tygodniach.

Makijaż Permanentny

Zapraszam Cię na darmową konsultację. Dobierzemy metodę i kolor w zależności od cery i Twoich oczekiwań. Sprawdź, czy pasuje Ci styl naszej pracy, czy czujesz się komfortowo w naszym gabinecie i dopiero wtedy podejmij swoją decyzję!

Mezoterapia Mikroigłowa estGen

Zabieg estGen posiada właściwości, które pozwalają zredukować blizny, wygładzić zmarszczki i ujędrnić skórę. Efekty jakie osiągamy już po pierwszym zabiegu są zniewalające- zobacz sam/a!

Karboksyterapia, Oxybrazja Criss

Karboksyterapia okolicy oczu jest najsuteczniejszą metodą niwelowania cieni pod oczami, ale pomoże również w walce z bliznami, rozstępami, czy w terapii anty-aging.

Cool Lifting

-10 lat w 5 minut !
Natychmiastowy efekt liftingu i wygładzenia zmarszczek. Idealny zabieg bankietowy, bez okresu rekonwalescencji i bez bólu!

Elektrostymulacja

Elektrostymulacja to świetne uzupełnienie Twojego treningu, lub alternatywa dla osób, które na aktywność fizyczną nie mogą sobie pozwolić z różnych względów (problem ze stawami, ścięgnami lub inne schorzenia).

Nawigacja po wpisach