Inteligentne preparaty specjalistycznej marki estGen oparte są na innowacyjnej recepturze działającej na poziomie komórkowym, która łączy najnowsze osiągnięcia z zakresu bioinżynierii i kosmetologii.
Idealne przy terapiach:
-anty-aging
-na rozstępy
-zagęszczających strukturę skóry
-na blizny
-walka z łuszczycą, AZS, suchą skórą

Kremy i żele estGen zalecamy korzystać w połączniu z terapią w gabinecie i odpowiednio dobraną do problemu dietą. Są one jednak bardzo skuteczne również u osób, które stosują tylko domową pielęgnację cery. Zapraszamy do kontaktu oraz odebrania swojej próbki przed zakupem produktu.

Produkty do pielęgnacji domowej, jako uzupełnienie terapii EstGen, które kupisz w naszym gabinecie:
Aktywny Regenerator Kosmetyczny to połączenie unikalnych składników, takich jak Hyaceramidyl, dających efekt natychmiastowego nawilżenia i odbudowy funkcji fizjologicznych skóry w tym odbudowy mikrobioty.
Aktywny Opatrunek Kosmetyczny jest ostatnim i niezbędnym elementem pielęgnacji blizn w programie zabiegowym estGen. Wykazuję silne właściwości okluzyjne co zapewnia prawidłowe uwodnienie tkanki, osłabia czynności włośniczek, zmniejsza przekrwienie bierne prowadzące do odkładania kolagenu i zaburzeń tkankowych.
Łagodny Płyn Oczyszczający z funkcją demakijażu, przeznaczony do każdego rodzaju skóry.
Chroni płaszcz hydrolipidowy i aktywnie łagodzi podrażnienia. Zapewnia prawidłowe pH i wspomaga funkcje naturalnej mikrobioty skóry. Przywraca homeostazę czyniąc skórę zdrową i odporną na czynniki środowiskowe.
Płyn Aktywny to funkcjonalny płyn wielozadaniowy do twarzy i ciała. Jest produktem oczyszczającym, dezynfekującym, antyseptycznym, zmiękczającym, przywracającym prawidłowe pH oraz aktywującym szereg dobroczynnych procesów w skórze. Jest doskonałym uzupełnieniem domowej pielęgnacji skór problematycznych.
Krem Aktywny Wykorzystywany w zabiegach kosmetycznych oraz po inwazyjnych zabiegach z zakresu medycyny estetycznej i laseroterapii, stanowi doskonały i bezpieczny regenerator tkankowy. Podnosi efektywność wykonywanych zabiegów, działając wielopłaszczyznowo, także w przypadku zwiększonego ryzyka infekcjami bakteryjnymi i grzybiczymi.

Kosmeceutyki Larens są docenione przez specjalistów z dziedziny medycyny estetycznej i kosmetologii, bezwzględnie skuteczne narzędzie do walki z objawami upływu czasu. Mogą stanowić zarówno alternatywę, jak i doskonałe uzupełnienie terapii antystarzeniowych i upiększających.
Nagradzane między innymi „Innowacja LNE”, czy „Qltowy Kosmetyk”.

Szeroki zakres produktów do użytku domowego i profesjonalnego znajdziecie państwo po wejściu do naszego sklepu on-line.

https://lbc.wellu.eu

Ulubione maski naszych Klientek i Klientów, do użytku domowego. Idealnie nadają się w podróży, w przerwie pomiędzy zabiegami, ale również jako „szybki lifting” przed wielkim wyjściem. Najlepszym rozwiązaniem będzie połączenie maski z 10minutowym Kriomasażem, wykonanym naszą CryoGlobe.