Jesteśmy jedynym, oficjalnym dystrybutorem CryoGlobes od Cryosthetics Ltd, na terenie naszego kraju, oferujemy szkolenia z zakresu ich użytkowania oraz terapii zabiegowych, sprzedaż detaliczną i profesjonalną, dla gabinetów kosmetycznych.

Kompleksowe i profesjonalne narzędzie zaprojektowane dla świata kosmetologii oraz medycyny estetycznej. Zmrożone, wyprodukowane ze stali chirurgicznej kule CryoGlobes są stosowane do odżywczego masażu twarzy i ciała który ochładza skórę.

Kule pozostają zimne na dłużej dzięki temu jak zostały zaprojektowane.

Stosowane jako masaż dają nam wiele korzyści, jednak wspaniale wspomagają również całą gamę zabiegów z zakresu medycyny estetycznej czy kosmetologii. Dzięki nim możemy docierać w głąb naszej skóry i lepiej ją odżywiać.

Criss Carbo-Oxy

Nowoczesne urządzenia do przeprowadzania profesjonalnych zabiegów kosmetycznych.

AYCOM istnieje od 1991 r. Jest producentem aparatów elektronicznych, za które otrzymał wiele prestiżowych nagród.Od 2006 r. AYCOM wytwarza urządzenia dla gabinetów kosmetycznych, kosmetologicznych i medycyny estetycznej, które zyskały uznanie branży BEAUTY i SPA, dzięki doskonałej jakości,niezawodności oraz nowoczesnemu wyglądowi.Ich konstruktorem jest Wiesław Niewójt, utalentowany inżynier i konstruktor, absolwent Politechniki Warszawskiej.AYCOM produkuje urządzenia pod marką CRISS, a sztandarowym produktem firmy jest aparat CRISS CARBO-OXY. To nowoczesne urządzenie, które jako jedyne na rynku posiada wbudowany moduł karboksyterapii i oxybrazji w jednym aparacie. Biuro konstrukcyjne firmy AYCOM, zlokalizowane w Warszawie, opracowuje nowe aparaty oraz wprowadza udoskonalenia w już produkowanych przy ścisłej współpracy z Zakładem Kosmetologii Uniwersytetu Medycznego w Łodzi oraz Katedrą Kosmetologii Społecznej Akademii Nauk w Warszawie. Powstałe w ten sposób konstrukcje są chronione prawem na terenie Unii Europejskiej jako Wzory Wspólnotowe.

W naszym gabinecie możecie wypróbować urządzenie Criss Carbo-Oxy oraz Criss Cool Laser i dowiedzieć się o możliwościach zakupu lub wynajmu urządzeń firmy Aycom Criss.