Stylizacja Rzęs i Brwi

Zajmujemy się profesjonalną stylizacją rzęs i brwi, oraz szkoleniami z zakresu kształtowania brwi, stylizacji henną marokańską i farbką.

Stylizacja rzęs
1:1, 2:1, 3:1, 4:1, 5:1

Podkreślimy Twoje spojrzenie, tak, jak lubisz!

Brow Bar
naturalna stylizacja  brwi to nasz konik. Nie boimy się wyzwań, jednak naszą domeną jest dopasowanie brwi do ich właścicielki i jej oczekiwań. Kolor henny lub farbki dobieramy indywidualnie. Umów się z nami i daj nam zadbać o Twoje brwi.

Lash/ Brow Lifting / Lifting z Laminacją na produktach InLei Italy
Lifting rzęs i brwi, naturalnie podkręcone i pogrubione rzęsy. Idealne dla klientek, które nie są gotowe na zagęszczenie rzęs metodą doklejania. Efekt utrzymuje się nawet do 6tygodni.

Po zabiegu laminacji brwi, będą się one wydawać szersze i bardziej gęste.

Obydwa zabiegi wykańczamy koloryzacją farbką dobraną do urody klientki.

Zabieg można wykonać również z laminacją, czyli odżywieniem rzęs lub brwi, jest to droższa wersja cenowa.

Stylizacja rzęs u Kamili i parę słów o naszej styliscte

Jeśli natura nie obdarzyła Cię jedwabistymi, długimi rzęsami, nic straconego!

Kamila, stylistka rzęs, zadba o odpowiednią oprawę Twoich oczu.

Długie, gęste rzęsy podkreślają piękno spojrzenia i sprawiają, że nawet bez makijażu Panie czują się bardziej kobieco i atrakcyjnie. Kamila zadba, aby efekt przedłużenia i zagęszczenia rzęs był wyraźny, ale zarazem nieprzerysowany i naturalny. W zależności od potrzeby i życzenia klientki udoskonali wygląd oka poprzez dobór długości, grubości, stopnia podkręcenia i koloru rzęs.

Kamila w swojej pracy stawia na profesjonalne produkty (Sablier, ZJPro), rzetelne i trwale aplikacje a przede wszystkim na bezpieczeństwo, komfort i zadowolenie klientek.

Przedłużanie i zagęszczanie rzęs polega na doklejeniu syntetycznych rzęs do rzęs naturalnych. Oznacza to, że sztuczne włókienka doklejane są do pojedynczych rzęs z uwzględnieniem ich naturalnego kształtu. Doczepione rzęsy utrzymują się około 4-6 tygodni i wypadają zgodnie z biologicznym rytmem wzrostu naturalnych rzęs, dlatego też dla utrzymania odpowiedniej gęstości rzęs, zaleca się uzupełnienie stylizacji co 2-3 tygodnie.

Ten zabieg chętnie wybierają Panie, które lubią dobrze wyglądać, ale nie mają na co dzień zbyt wiele czasu na perfekcyjnie wykonany make up.