W salonie p. Patrycji zdecydowałam się na zabieg epilacji laserowej, o którego wykonaniu myślałam już przez dłuższy czas. Obawiałam się jednak bólu i podrażnionej po zabiegu skóry. Pierwsze przyłożenie laserem do skóry i nic, żadnego bólu. Sam zabieg wykonany bardzo szybko i sprawnie.
Do tego dochodzi profesjonalne i empatyczne podejście p. Patrycji (co jest tym bardziej ważne dla panikujących klientek:), sterylne i higieniczne warunki pracy.
Polecam!!!

Od samego wejścia do gabinetu, czułam się swobodnie. Ciepła atmosfera wzbudza całkowite zaufanie. Po zabiegu i jego efekcie, czuję się jak Milion Dolarow. Nie pozostaje nic innego jak regularne wizyty!

Pani Patrycja wszystkie zabiegi przeprowadza z ogromną starannością. Jej wiedza, dbałość o klienta i profesjonalizm powodują, że chce się tu wrócić. Zdecydowanie polecam.

Świetne szkolenie z henny marokańskiej, z użyciem kosmetyków #CCBrow, którego udzieliła mi Patrycja. Serdecznie polecam!!! Niesamowity profesjonalizm, świetna atmosfera i zorganizowanie, a co najważniejsze- umiejętnie przekazana wiedza. Jestem bardzo zadowolona, polecam.

Szkolenie u Patrycji z henny marokańskiej i kształtowania brwi odbyło się na wysokim poziomie! Bardzo miła atmosfera, wszystko było tłumaczone dokładnie, było bardzo dużo praktyki oraz cennych wskazówek,a  także duże wsparcie po szkoleniu! Dziękuję za tak profesjonalne podejście.

Szkolenie z henny marokańskiej u Patrycji, było najlepszym szkoleniem w jakim do tej pory mogłam uczestniczyć. Świetne podejście, miła atmosfera, a przede wszystkim nauka nie tylko teorii, ale i praktyki.

Profesjonalne podejście do klienta, produkty świetnej jakości użyte podczas zabiegu, przemiła atmosfera tworzą to miejsce, polecam z czystym sumieniem Patrycję ♥️

Pełen profesjonalizm, precyzja i bardzo pozytywna atmosfera. Miałam wykonany makijaż permanentny brwi, metodą piórkową. Efekt końcowy jest idealny, naturalny i kształt brwi dobrany do mojej twarzy. Polecam każdej z Pań to miejsce!