Innowacyjna metoda zabiegowa,  przebadana klinicznie pod kątem wzmacniania mięśni oraz redukcji tkaki tłuszczowej!

 

Na czym polega ta metoda stymulacji mięśni?

W trakcie naszego zabiegu wykorzystujemy bardzo mocne pole elektromagnetyczne o mocy nawet 3 tesli. Dzięki temu przenika ono w głąb ciała do 10cm, przez ubranie, skórę i kości, wywołując drgania bezpośrednio w tkance mięśniowej. Warto zaznaczyć, że wykorzystując standardową stymulację elektryczną EMS, wprowadzamy prąd głównie na powierzchownych warstwach mięśni, stymulując nerwy które powodują ich skurcze.

Współdziałanie z bipolarną falą radiową (RF)

Sprzęt na jakim pracujemy łaczy ze sobą 3 zabiegi HIFEM – pole elektromagnetyczne, EMS- elektrosytumulację oraz RF- falę radiową. Dzięki właśnie takiemu połączeniu działamy nie tylko wzmacniająco na naszą tkankę mięśniową, ale również wyszczuplająco na naszą sylwetkę. Fala radiowa wywołuje podczas 30minutowej stymulacji przegrzanie tkanki tłuszczowej w okolicy poddawanej zabiegowi. Połączenie tych dwóch metod powoduje, że ćwiczące mięśnie wykorzystują do przemiany materii najlepiej dostępną tkankę tłuszczową. W tym wypadku są to te komórki tłuszczowe, które są rozgrzane. Jest to efekt porównywalny do treningu wysiłkowego w warunkach saunowych.

Jakich efektów możemy oczekiwać?

Zgodnie z danymi producenta jest to 25% przyrostu masy mięśniowej i 30% redukcji tkanki tłuszczowej. W badaniach klinicznych można znaleźć analizę na poziomie nawet 30% przyrostu i 35% redukcji. Efekt stymulacji mięśni z przegrzaną tkanką RF oczywiście jest bardzo indywidualny i zależy od warunków każdego pacjenta.

Co jeszcze osiągamy podczas zabiegów i jakie możliwości daje nam nasz sprzęt?!

Głównym celem zakupu tego sprzętu przez nasz gabinet jest nie tylko wspomaganie podczas zabiegów kształtowania sylwetki, ale również wspomaganie Klientów i Klientek podczas rekonwalescencji po kontuzjach oraz Kobiet mających problem z wysiłkowym nietrzymaniem moczu. Grupą, która bardzo docenia zabiegi w okolicy dna miednicy są zwłaszcza kobiety po porodzie.