Kosmeceutyki Larens są docenione przez specjalistów z dziedziny medycyny estetycznej i kosmetologii, bezwzględnie skuteczne narzędzie do walki z objawami upływu czasu. Mogą stanowić zarówno alternatywę, jak i doskonałe uzupełnienie terapii antystarzeniowych i upiększających.
Nagradzane między innymi „Innowacja LNE”, czy „Qltowy Kosmetyk”.

Szeroki zakres produktów do użytku domowego i profesjonalnego znajdziecie państwo po wejściu do naszego sklepu on-line.

https://lbc.wellu.eu

Inteligentne preparaty specjalistycznej marki estGen oparte są na innowacyjnej recepturze działającej na poziomie komórkowym, która łączy najnowsze osiągnięcia z zakresu bioinżynierii i kosmetologii.
Idealne przy terapiach:
-anty-aging
-na rozstępy
-zagęszczających strukturę skóry
-na blizny
-walka z łuszczycą, AZS, suchą skórą

Kremy i żele estGen zalecamy korzystać w połączniu z terapią w gabinecie i odpowiednio dobraną do problemu dietą. Są one jednak bardzo skuteczne również u osób, które stosują tylko domową pielęgnację cery. Zapraszamy do kontaktu oraz odebrania swojej próbki przed zakupem produktu.

Wiedza i wieloletnie doświadczenie dr Waldemara Jankowiaka, założyciela i głównego lekarza prowadzącego Kliniki Estetyki Ciała, w leczeniu sposobów pielęgnacji oraz hamowaniu procesów starzenia skóry, pozwoliły poznać potrzeby pacjentów i opracować optymalne formuły preparatów oparte na rzetelnej wiedzy medycznej. Powstała gama profesjonalnych i pielęgnacyjnych produktów dottore o najwyższej możliwej skuteczności dla kosmetyków.

Przy tworzeniu każdego kosmetyku priorytetami dottore są:

  • najwyższa jakość,
  • precyzyjne działanie,
  • wysoka tolerancja preparatów.