GABINET

ZABIEGI I CENY

GALERIA

PROMOCJE

SZKOLENIA

Leszczenko Beauty Clinic – Malczewskiego 35, 71-612 Szczecin

TELEFON

E-MAIL

Kriolipoliza Kontrastowa Lipocontrast

Nasz absolutny Best Seller
z zabiegów wyszczuplających na ciało!

Rezultatem jednego zabiegu jest utrata 30-55% tłuszczu w miejscu jednego przyłożenia. Utrata tłuszczu jest widoczna już po upływie 2 tygodni, a pełen rezultat uzyskuje się po 5 tygodniach.

Mikronakłuwanie/ Sonoforeza Estgen

Preparaty są w 100% naturalne, a jednocześnie działają silniej niż syntetyczne, co czyni z nich jedne z najskuteczniejszych w problemach tkankowych, jeśli chodzi o ich stymulację i odbudowę. Wskutek modulacji różnych struktur skóry, następuje również hamowanie oznak degradacji komórek.
Preparaty charakteryzują się tzw. „inteligentnym działaniem”, rozwiązując dany problem skórny poprzez indywidualne „dostosowanie się” do jej rodzaju, wieku oraz kondycji.

Leszczenko Beauty Clinic

Zapraszam serdecznie do zapoznania się z ofertą zabiegową mojego gabinetu.
Usługi z jakich możecie Państwo skorzystać są bezpieczne i wykonywane dzięki zdobytym kwalifikacjom.

Staram się wypróbować na sobie każdy z zabiegów, aby móc powiedzieć o nim coś więcej moim przyszłym klientkom. Uważam, że tylko wtedy mogę szczerze polecić produkt lub zabieg, jeśli jestem w stanie opowiedzieć o swoich odczuciach, o reakcji skóry wrażliwej (jaką sama posiadam, więc zadowolić moją cerę naprawdę niełatwo!). Jestem wielokrotnie certyfikowaną Linergistką (makijaż permanentny), w trakcie szkoły kosmetycznej. Większość moich prac, efektów kuracji możecie Państwo obejrzeć w zakładce “galeria”.

 

Zapraszam do kontaktu mailowego, przez Facebook lub pod numerem Tel/ Whats App +48 791 571 781

Masz pytania? Rozpocznij rozmowę

Email

marcin@fizjo.it

Telefon

+48 509 55 21 22